Taara tagastus | Norvita

Meie suurimad tugevused

Anna ka sina oma panus ja tagasta meile oma tühi NorVita sprei või geelvitamiini pakend. Plastiku kogume kokku ja saadame ümbertöötlemisse. Selle heateo eest üllatame sind sooduskoodiga.

Tagastada on võimalik saata kõiki plastik pakendeid. Täpsemad juhised leiad kerides alla poole.

1.

Osta toode ja saa -15% soodustust

Osta meie e-poest salasõnaga
KESKKOND toode ja saad -15% soodustust.

2.

Tagasta pakend pärast kasutust

Võta pakiautomaadist toode ja jäta alles uksekood, millega paki kätte said. Kui toode on kasutatud ja soovid pakendit tagastada, alusta samas pakiautomaadis toimingut TAGASTAMINE. Sisesta sama kood, mis oli saabunud pakil ja pane oma taara meie kulul teele. Oluline, et taara oleks paberist karbis, ümbrikus või kasvõi kasutatud kilekotis. Paki saad tagastada ka Itella valgest pakiautomaadist, selleks telli uus uksekood siit: https://my.smartpost.ee/return_parcel/

3.

Säästad loodust ja puhtamat keskkonda

Kogume sinu saadetud plastikust taara kokku ja saadame ümbertöötlemisele. Naudi tervislikumat elu tänu hea hinnaga saadud vitamiinidele ja ole uhke enda üle, et andsid enda panuse puhtama keskkonna nimel!

Mida meie taaraga teeme?

Esmalt, kui oled juba jõudnud sammuni kolm, siis tubli! Hoolid järelikult loodusest sama palju, kui enda ja oma lähedaste hea tervise eest. Sinu poolt saadetud taara saadame meie edasi ümbertöötlemisse Eesti Pakendiringlusesse.

Arendame oma teenuseid ja protsesse aga pidevalt edasi ja loodame tulevikus leida püsiva koostööpartneri, kellega jätkusuutlik ja keskkonnasäästlik pakenditöötlemise lahendus välja mõelda. Anname sellest oma kodulehel siis ka kindlasti pidulikult teada. Püsi lainel!

Muutus ei tule iseenesest. Proovi meie tooteid ja leia oma elu uus energia!

Tutvu toodetega
Sinu tervis on meile oluline