Säästame keskkonda koos?

Sinupoolne panus on lihtne! Tagasta meile oma tühi NorVita sprei– või geelvitamiini pakend. Kogume saadud plastiku kokku ja saadame selle ümbertöötlemisse. Sinu väikese heateo eest täname sind sooduskoodiga uuel ostul.

Tagasi on võimalik saata kõiki plastikpakendeid. Täpsemad juhised pudelite tagastamiseks leiad, kui kerid allapoole.

1.

Osta toode ja saa -15% soodustust

Osta meie e-poest toode, kasutades koodi KESKKOND ja saad 15% soodustust. Lisa sooduskood ostukorvis enne makse sooritamist ja ongi valmis – sinu allahinnatud NorVita lemmiktooted on peagi teel sinu juurde.

2.

Tagasta pakend pärast kasutust

Võta pakiautomaadist toode ja hoia alles automaadi kood, millega paki kätte said. Kui toode on kasutatud ja soovid pakendit tagastada, alusta pakiautomaadis uut toimingut TAGASTAMINE. Sisesta sama kood, mis oli saabunud pakil ja pane oma taara teele. Ära muretse! See on meie kulul. Jälgi vaid hoolikalt, et taara oleks paberist karbis, ümbrikus või kasvõi kasutatud kilekotis. Paki saad tagastada ka Itella valgest pakiautomaadist. Selleks telli uus uksekood siit: https://my.smartpost.ee/return_parcel/

3.

Säästad loodust ja ja lood puhtama keskkonna

Kogume sinu saadetud plastikust taara kokku ja saadame ümbertöötlemisele. Naudi tervislikumat elu tänu hea hinnaga saadud vitamiinidele ja ole uhke enda üle, et andsid enda panuse puhtama keskkonna nimel!

Mida meie taaraga teeme?

Esmalt, kui oled juba jõudnud sammuni kolm, siis tubli! Hoolid järelikult loodusest sama palju, kui enda ja oma lähedaste hea tervise eest. Sinu poolt saadetud taara saadame meie edasi ümbertöötlemisse Eesti Pakendiringlusesse.

Arendame oma teenuseid ja protsesse aga pidevalt edasi ja loodame tulevikus leida püsiva koostööpartneri, kellega jätkusuutlik ja keskkonnasäästlik pakenditöötlemise lahendus välja mõelda. Anname sellest oma kodulehel siis ka kindlasti pidulikult teada. Püsi lainel!

Muutus ei tule iseenesest. Proovi meie tooteid ja leia oma elu uus energia!

Tutvu toodetega
Sinu tervis on meile oluline