NorVita tooted põhinevad teadusel ja tehnoloogial

Paljud meie tooted on välja arendatud kliendi soove ja vajadusi kuulates või edasimüüjaga mõtteid põrgatades. Pärast idee mõningast lahtikirjeldamist ja analüüsi algab meie tiimis praktiline tootearendustöö, mis sisaldab endas võimalikult keskkonnasäästliku pudeli (taara), kvaliteetsete toorainete otsingut ning nende toorainete omavahelist kombeerimist ja katsetamist seni, kuni valmib kvaliteetne tulem, mida on ka kliendil meeldiv kasutada. Tähtis osa tootearendusest on ka juriidiline ja regulatiivne töö. Riikide seadusandlus on väga erinev ja seetõttu peame hoolikalt jälgima, et arendatud toodet tohib ka sihtturul müüa. Samal põhjusel võib ühe toote arendus ajaliselt kesta väga erinevalt. Näiteks, kui tegemist on lihtsa tootemuudatusega, jõuab protsess lõpule maksimaalselt paari kuuga. Kui on aga käsil täiesti uudse toote loomine, võib see võtta koguni mitmeid aastaid.

Kvalifikatsioonid

BV_Certification_N&B_ISO22000

ISO 22000:2018

Bureau Veritas Certification kinnitab, et meie ettevõtte juhtimissüsteem on auditeeritud ja tunnistatud vastavaks juhtimissüsteemi standardi nõuetele

Untitled design

ISO 13485:2016

DNV sertifitseerib, et meie ettevõtte juhtimissüsteem on leidnud vastavust vedelat tüüpi meditsiiniseadmete lepingulise tootmise kvaliteedijuhtimissüsteemi standardile

Vegan

The Vegan Trademark

Vegan Society poolt välja antav sertifikaat, mis tõestab, et meie tooted ei kasuta loomseid tooraineid

HACCP

HACCP

Sertifitseeritud tootmine, mis vastab kõigile Euroopa liidu kvaliteedinõuetele

FDA

FDA Registreeritud

Meie tootmine ja tooted on registreeritud tarneteks Ameerika Ühendriikidesse

Protsess

1.

Idee

Kõik algab ideest. Meile on väga oluline oma klientide sisend. Tihtipeale oma toodete loomisel just klientide vajaduspõhisusest lähtumegi. Kuulame ka pikaajalise kogemusega edasimüüjate nägemust sellest, milline võiks olla ideaalne toode ja paneme ajurünnaku käigus kõik mõtted lauale.

2.

Tootearendus

Selles etapis hakkame eraldama terasid sõkaldest ja läheme edasi vaid mõtetega, mis päriselt teostatavad on. Parima tooteversiooni väljaselgitamiseks korraldame põhjalikke uurimusi ning see on etapp, mis võib aega võtta aastaid. Kaua tehtud kaunike!

3.

Tootmine

Reeglina on meie tootmine kolmedimensiooniline. Esmalt segame valmis enda välja töötatud retsepti ning arendatud tehnoloogia järgi vastava vitamiinisegu. Seejärel villime segu sobivatesse pudelitesse. Lõpuks villitud toode sildistatakse ning pakendatakse karpidesse ja kastidesse. Viimaks ongi vitamiinispreid valmis väljasaatmiseks.

4.

Logistika

Pakendatud spreivitamiinid saadetakse tehasest välja nii edasimüüjatele Eestis, kui ka erinevatesse riikidesse üle maailma. Siin mängibki olulist rolli hästi planeeritud logistika – oluline on jälgida, et kaup saadetakse välja õigel ajal ja õigel viisil, et kliendid saaksid toote kätte ilma komplikatsioonideta. Suurimaks (aga lahendatavaks) väljakutseks on aastaaegade vaheldumine ja erinevad temperatuuriolud pikkade tarneaehelate jooksul.

5.

Turundus ja müük

Taaskord väga oluline samm, et meie hoolega valmistatud tooted jõuaksid klientideni, kes just meie pakutavat vajavad. Hindame väga eetilist turundamist ja seetõttu ka edasimüüjaid, kelle väärtused kattuvad meie omadega. Proovime olla oma toodete turundamisel võimalikult läbipaistvad ja väljakutsete tekkimisel oma kliente ja edasimüüjaid sellest informeerida.

Muutus ei tule iseenesest. Proovi meie tooteid ja leia oma elu uus energia!

Tutvu toodetega
Sinu tervis on meile oluline