Kogemus | NorVita sprei vitamiinid ja toidulisandid

NorVita tooted põhinevad teadusel ja tehnoloogial

Tootearendus algab ideest. Idee tekib sageli kliendi või edasimüüja soovist või mõttest. Pärast idee mõngigast lahtikirjeldamist ja analüüsi algab pratiline tootearendustöö mis sisaldab endas nii toote pudeli(taara), kvaliteetsete toorainete otsingut ning nende toorainete kombeerimist ja katsetamist seni kuni valmib kvaliteetne, hea maitsega ja kliendile meeldiv toode. Tähtis osa tootearendusest on ka juriidiline ja regulatiivne töö. Kuna erinevate riikide seadusandlus on väga erinev on äärmiselt oluline arendada toode mida tohib ka sihturul müüa. Ühe toote arendus võib ajaliselt kesta väga erinevalt. Kui tegemist on lihtsa tootemuudatusega jõuab protsess lõpule maksimaalselt paari kuuga. Kui on aga käsil täiesti uudse toote loomine siis see võib võtta mitmeid aastaid.

Protsess

1.

Idee

Vanusest tulenevad muutused juustes ja nahas mõjutavad meie elu kvaliteeti. Enam kui 50% naistest kogeb juuksekaotust enne 50.eluaastat. Uuringud on leidnud, et biotiin aitab kaasa vanusest tingitud muudatuste aeglustumisele.

2.

Tootearendus

Põhjalik uurimus ning töö parima tooteversiooni väljaselgitamiseks. Võtab sageli aega aastaid.

3.

Tootmine

Koosneb reegline 3st etapist. Esmalt segame valmis arendatud retsepti ning tehnoloogia järgi vitamiini segu. Seejärel villitakse segu sobivatesse pudelitesse.Lõpuks villitud toode sildistatakse ning pakkidakse karpidesse ja kastidesse. Nüüd on pudel vitamiini spreid valmis väljasaatmiseks.

4.

Logistika

Valmis sprei vitamiinid saadetakse tehasest välja nii edasimüüjatele Eestis kui ka erinevatesse riikidesse üle maailma. Ülimalt oluline on jälgida et kaup saadetakse välja õigel ajal ja õigel viisil et kliendid saaksid toote kätte kõige paremas korras ja õigeaegselt. Suur väljakutse on aastaaegade vaheldumine ja erinevad temperatuuri olud pikkade tarneaehelate jooksul.

5.

Turundus ja müük

Väga oluline lüli meie toodete jõudmises kliendini. Väärtustame väga eetilist turundamist ja edasimüüjaid, kelle väärtused kattuvad meie omadega.

Kvalifikatsioonid

HACCP

HACCP

Sertifitseeritud tootmine mis vastab kõigile Euroopa liidu kvaliteedinõuetele

FDA

FDA Registreeritud

Meie tootmine ja tooted on registreeritud tarneteks Ameerika Ühendriikidesse

Vegan

The Vegan Trademark

Vegan Society poolt välja antav sertifikaat, mis tõestab et meie tooted ei kasuta loomseid tooraineid.

Muutus ei tule iseenesest. Proovi meie tooteid ja leia oma elu uus energia!

Tutvu toodetega
Sinu tervis on meile oluline