Meist | Norvita
NorVita-team

Meie brändi lugu

Kõik sai alguse soovist tuua üksluiseks ja igavaks kujunenud vitamiinikapslite ja tablettide maailma midagi uut ja rutiini murdvat. Sellest sai meie esimene ja väike samm millegi omalaadse suunas, millegi mis annaks rohkem tagasi ja väärtustaks puhta looduse poolt pakutut.

5st asutajast 4 (Imre, Indrek, Tanel ja Sander) töötasid aastaid ravimisektoris. Seal omandasid nad suurepärase kogemuse ravimite ja apteegitoodete tootmise, arenduse, kvaliteedi ja regulatsioonide vallas. Palgatöö formaat kahjuks muutus rutiinseks ning tekkis tahe pakkuda oma teadmiste ja kogemuste toel ise Eesti ja Euroopa inimestele kvaliteetseid tooteid.

Kuna ravimitööstus on maha surutud lõputu bürokraatia ja turukaitse poolt, otsustati inimeste heaolusse panustada luues innovatiivseid, tõhusaid ja mugavaid toidulisandeid. Kaasasutaja ja turundusspetsialist Kristi liitus ettevõttega kui oldi juba loomas tooteid, ent toodetel ei olnud veel brändi ja nägu. Kristi sai Austraalias elades tuttavaks pihustatavate vitamiinidega, kus ta nägi nende positiivset mõju ja kasutusmugavust. Kui Kristi Eestisse naases siis said kaks üliolulist poolust, kvaliteetne tootmine ja kaasahaarav turundus, juhuse ja saatuse tahtel kokku ning loodi ühiselt NorVita – ülejäänud on juba ajalugu.

Loe edasi

2019 Suvi

Sündis idee toota uuenduslikke vitamiine

Meie tervis on kõige olulisem, et saaksime elada imelist elu ja olla olemas oma pere ning
lähedaste jaoks. Kuidas seda jälgida, kui elutempo on meeletult kiire? Vitamiinid on abiks. Nii mõtles ka meie tiim. Aga kuidas neid veel efektiivsemalt kasutada? Uurides teadust ja kasutades oma mahukaid teadmisi toidulisandite valdkonnast, jõudsime kvaliteetseima ja efektiivseima lahenduseni – liposoomsed ja spreivitamiinid.
Loe edasi

2020 kevad

Valmisid esimesed tooted ja NorVita bränd sai alguse

Ideest sai alguse pikaajaline planeerimine ja veel rohkem uuringuid, et teada mis on kõige
olulisem, et toota parimaid vitamiine. Arendasime tootmist ja leidsime kõige kvaliteetsemad toorained. Uurides välja, millised vitamiinid on kõige vajalikumad, panime paika esmased tooted, mille tootmisega alustame. Kõige rohkem raskusi valmistas brändi nime valimine. Meie jaoks kõlama mõte, et me oleme põhjamaised inimesed ning põhjamaine kultuur, millest tuli ettevõtte nimi Nordic Vitamins ja nii sündis brändi nimi NorVita.
Loe edasi

2020 talv

Avasime e-poe ja alustasime toodete müügiga Eestis

Pärast esialgsete toodete valmimist alustasime suhtlust edasimüüjatega Eestis ja välismaal.
Nähes, kui kaua võtab aega uue brändi ja täiesti uue lähenemise tutvustamine, mõistsime et oma enda e-poe avamisel saame kõige kiiremini oma innovatiivse tootega kliendini jõuda. Niisiis avasime e-poe ja alustasime toodete müügiga. Südantsoojendav oli näha, kui kiiresti eestlased meie toote vastu võtsid ja imeliselt positiivset tagasisidet jagasid. See andis meile motivatsiooni ja julgust minna veel suuremate plaanidega edasi.
Loe edasi

2021 kevad

Sõlmisime esimesed ekspordi koostööpartnerid Leedus, Serbias ja Ukrainas

Pikk eeltöö kandis lõpuks vilja ja 2020. aastal alustatud läbirääkimised välismaiste
edasimüüjatega jõudsid kõigi jaoks hästi sobivate kokkulepeteni. Meie tooted jõudsid esimest korda vällismaale. Näeme alati oma koostööpartnerites pikaajalist koostööd ja ühist visiooni, mille eesmärgiks on innovaatiliste ja parimate vitamiinide teadlikkuse kasvatamine inimeste seas. Me ei sea endale piire ja oleme valmis väljakutseteks üle maailma.
Loe edasi

2022 kevad

Valmis uus ja suurem tootmishoone

Kuna arendasime tooteid järjest edasi ning müügi ja edasimüüjate arv kasvas, hakkas meie
esimene tehas väikseks jääma. Kiired otsingud ja planeerimine viisid meid uue ja suurema tootmishoone valmimiseni. Meie uue tehase võimekus on toota 3 miljonit toodet aastas ja vajadusel on meil võimalik seda numbrit kiirelt kasvatada. Tänu uuele tootmishoonele oleme oma protsessides paindlikumad.
Loe edasi

Meie missioon

Väärtustame kõrgeid standardeid ja vastame rahvusvahelistele kvaliteedinõuetele.

Vastutame parima tootekvaliteedi eest – kasutame maksimaalselt kontrollitud mahetooraineid, mille koostised tagavad piisavalt lubatud mineraalaineid ja vitamiinide toimeühikuid.

Arendame uusi trende nii tootekasutuse kui ka tervisekäitumises, milleks uudsete ja patendeeritud, ainulaadsete toodete turuletoomine ning mitte ainult kitsale profispordi ringkonnale, vaid ka laiale harrastus-sportlaste, aktiivse elustiili viljelejate ringile.

NorVita peamine eesmärk on luua parima kvaliteediga mikrotoitaineid, et toetada meie kehasid vajalike vitamiinide ja mineraalidega. Mugavalt kasutatav suukaudne sprei võimaldab kasvatada füüsilisi ja vaimseid võimeid ülimalt efektiivselt. Meie jaoks on oluline, et Sinul ja Su perel oleksid töötades, õppides, treenides, reisides või ka pidutsedes olemas kõik vajalikud mineraalid ja vitamiinid. Meie eesmärk on anda endast alati parim! Meie visioon on luua inimestele võimalused tegusaks ja aktiivseks eluks läbi teaduslikult kontrollitud ja uudsete võimaluste.

Loe edasi

Vaata tooteid

NorVita Zinc

“Meie missioon on muuta tervislik elustiil kiireks ja efektiivseks kõigi jaoks”

NovVita Zinc

Meie suurimad tugevused

Norvita

Uus tehnoloogia

NorVita on uue ajastu toidulisandite tootja, kes ründab igapäeva elu probleeme nagu väsimus, kehv uni ning kergelt haigestumine, kasutades ära modernseid toidulisandite doseerimise meetodeid. Nendeks on nanosuurusega pihustid koos bukaalse limaskesta imendumise ja liposoomide kohaletoimetamise süsteemidega.

Norvita

40 + aastat kogemust

NorVita asutajatel on laialdane kogemus farmaatsiatööstuses kasutatavate põhimõtete / tavade osas (GMP – Good Manufacturing Practice). Seetõttu oleme kindlad enda toodete tippkvaliteedis.

Norvita

Paindlikkus

Meid iseloomustab kiire kohanemine turul toimuvate muudatustega.Tänu sellele, et me kontrollime ise algusest lõpuni toodete arendust, tootmist ja logistikat, suudame kiiresti reageerida ja pakkuda klientidele parimaid tooteid suurepärase hinnaga.

Norvita

Põhjamaine puudutus

Põhjamaa inimestena oleme harjunud külma ilma ja vähese päikesevalgusega ning teame, kui tugevalt mõjutab mikrotoitainete puudus meie tuju, energiataset, keskendumisvõimet ning üleüldist keha talitlust. Oleme ise oma toodete suurimad fännid!

NorVita

Meie mitmekesisus rikastab

Meie tiim on meie bränd – innovaatiline, põhjamaine, mitmekülgne. Oleme kõik oma eriala spetsialistid, kuid meid ühendab ühine eesmärk aidata inimestel tervislikumat elu elada. Õige tiimi paika saamine on üks olulisemaid aspekte. Oma tiimi ehitamisel oleme jälginud, et lisaks erialasele pädevusele oleks kõigil liikmetel ka sobivad väärtushinnangud, ambitsioonid ning ka ellusuhtumine.

Kristi Aedma

Kristi Aedma

Turundus

“Treeneri ja toitumisnõustajana on hea tervis minu jaoks alati olnud oluline. NorVita tiimis olles on mul võimalik suurendada inimeste teadlikkust tervislike elustiilide kohta ja kuidas toidulisandid saavad meie kiirete elude kõrval abiks olla. ”

Tanel Saul

Tanel Saul

Tootearendus

“Tootearendus on suur vastutus aga teha ise hea toode on nauding. Parim tunne on see kui tiimi ja minu enda poolt loodud toode inimesele meeldib ning muudab tema elu paremaks. Kui teha koos õigete inimesega õigeid asju on edu garanteeritud.”

Sander Murumets

Sander Murumets

Regulatsioonid/Äriarendus

“Mulle meeldib öelda, et räägime sellest kuidas saab asju teha, mitte kuidas ei saa. NorVita tiimis olen regulatsioonidele spetsialiseerunud, mis tähendab et minu vastutada on toodete vastavus kõikidele sihtturu nõuetele. See hõlmab endas suhtlust nii klientide kui riigi ametnikega, et viia kliendi ideed vastavusse seadusandlusega. NorVitas tegelen veel ekspordi ja ärikliendi arendusega, mis hõlmab endas palju suhtlemist erinevatel tasanditel ning suhtlus huvitavate inimestega on see mis mul silmad särama paneb. Minu äriliseks motoks on see, et ma ütlen mida ma teen ja siis teen seda mida ma ütlen!”

Imre Annilo

Imre Annilo

Tootmine

“Äri peab olema efektiivne ja tooma kasu mis tähendab sageli, et eesmärk on toota palju asju võimalikult odavalt. Kahjuks toob see tihti esile järeleandmised eetilisuses – suured tööstushooned, mürgised kemikaalid, kitsad ruumid ja kehvad töötingimused
Minu eesmärgiks on toota ilma inimesi ja keskkonda kahjustamata – eetiliselt.
Eetilised tooted ja tootmise põhimõtted tagavad selle, et toodete ja esemete valmistajatel on visioon, mis omakorda kandub läbi toote ka klientidele.Igal tootel on rääkida oma lugu.”

Indrek Viirpalu

Indrek Viirpalu

Logistika

“Mulle meeldib leida ka kõige keerulisemale probleemile alati lahendus. Olgu selleks kiire materjali hange või tarne kliendile. Ellusuhtumine, et kuidagi ikka saab on minuga koos käinud viimased 20 aastat.”

Muutus ei tule iseenesest. Proovi meie tooteid ja leia oma elu uus energia!

Tutvu toodetega
Sinu tervis on meile oluline