Kordumakippuvad küsimused

Teema

NorVita tooted on innovaatilise tehnoloogigaga loodud, mis parandab vitamiinide tarbimise efektiivsust, on maitsvad, mugavad kasutada ja on valmistatud Eestis. Kasutame oma toodetes vaid puhtaid ja kvaliteetseid tooraineid, et saavutada parim tulemus. Meie tooted on loodud mõeldes inimestele, kes tahavad parandada oma tervist lisaks toitumisele ja liikumisele ka toidulisandite abiga, et ennetada terviseprobleeme.

Pärast tellimuse eest tasumist pakime kauba 1-2 tööpäeva jooksul ja toimetame kullerfirmale. Seejärel jääb vaid üle oodata sõnumit paki kohalejõudmisest pakiautomaati.

Üle Eesti transport pakiautomaati maksab 2.90€. Tellides vähemalt 35€ eest, on transport Sulle tasuta!

Jah, NorVita tooteid on võimalik tellida üle Euroopa. Teistesse riikidesse tellimiseks tuleb tarne puhul valida lihtsalt Standard tarne ning lisada enda asukoha aadress võimalikult täpselt, et tooted jõuaksid ilma viivitusteta Sinuni.

Sooduskuponge saab kasutada ostes tooteid meie e-poest, kui sisestad sooduskupongi koodi ostukorvis kassas pärast isikuandmete sisestamist. Soodus lisandub kohe kui oled sisestanud kehtiva sooduskoodi ning vajutanund nuppu “Kasuta kupongi”. Sooduskuponge on võimalik saada erinevate kampaaniate raames meie sotsiaalmeedia kanalite kaudu (Facebook või Instagram) või ka lihtsalt meie e-poest tellides.

Tellimuse eest saad tasuda koheselt peale tellimuse vormistamist arve põhiselt, Paypali või pangalingi kaudu (Maksekeskus AS). Tasumiseks saad kasutada järgmisi panku: Swedbank, SEB, LHV, Luminor ja Coop Pank.

Kui tellimuse kinnitus ei ole saabunud 5 minuti jooksul pärast tellimuse eest tasumist, kontrollige ka oma emaili rämpsposti või uudiskirjade kausta. Kui kirja ei leia, kontakteeruge info@norvita.eu ning kontrollime koos, kas tellimus ja makse on ikka meieni jõudnud.