-20%

Meelerahu komplekt

NorVita vitamiinid meelerahu komplekt lõõgastuseks ja taastumiseks

Meelerahu komplekt

45.40

In stock
5.00 out of 5

45.40

Leia tasakaal igapäevastes väljakutsetes – Relax, Uni kanepiõliga ja B vitamiini toidulisandite komplekt

Meelerahu komplekti oleme loonud selleks, et toetada sind stressi ja ärevuse vastu võitlemisel ning aidata sul leida sisemine tasakaal. Meie ainulaadne Relax spreivitamiin sisaldab rahustavaid koostisosi – Ashwagandha ja GABA, mis aitavad toetada lõõgastumist pingelistes olukordades. Uni kanepiõliga spreivitamiin sisaldab melatoniini, mis on levinumaid looduslikke abilisi aitamaks sul rahulikult magama jääda ja hommikul energilisena ärgata. Lisaks aitavad B vitamiinid toetada närvisüsteemi normaalset talitlust, vähendades sellega väsimust ja kurnatust. Oleme veendunud, et Meelerahu komplekt on just see, mida vajad, et tunda end igapäevaselt hästi ja tasakaalustatult. Haara endale Meelerahu juba nüüd kohe!

19.90
23.90

Koostisosad

Uni kanepiõliga
Puhastatud vesi, paksendaja: glütserool, melatoniin, kanepiseemne õli (Cannabis sativa), magusaine: stevioolglükosiidid, stabilisaator: kummiaraabik, happesuse regulaator: sidrunhape, paksendaja: ksantaankummi, emulgaator: päevalille letsitiin, antioksüdant: D,L α tokoferüülatsetaat, piparmündi eeterlik õli (Mentha arvensis), magusapelsini eeterlik õli (Citrus sinensis).

Relax
Puhastatud vesi, GABA (gamma-aminovõihape), niiskusesäilitaja: glütserool, niiskusesäilitaja: ksülitool, KSM-66 Ashwagandha ekstrakt (Withania somnifera), vitamiin B6 (püridoksiinvesinikkloriid), paksendaja: ksantaankummi, magusaine: stevioolglükosiidid, happesuse regulaator: sidrunhape, säilitusaine: kaaliumsorbaat, looduslik sidruni lõhna- ja maitseaine.

B vitamiin
Puhastatud vesi, magusaine: stevioolglükosiidid, vitamiin B3 (nikotiinamiid), vitamiin B1 (tiamiinvesinikkloriid), vitamiin B5 (D-kalitsiumpahtotenaat), vitamiin B12 (metüülkobalamiin), vitamiin B2 (naatriumriboflaviin 5′ fosfaat), vitamiin B6 (püridoksiinvesinikkloriid), happesuse regulaator: sidrunhape, säilitusaine: kaaliumsorbaat, looduslikud sidruni ja mentooli lõhna- ja maitseained.

Soovituslik annus

Uni kanepiõliga
Täiskasvanud: 1 pihustus keele alla või põse siseküljele enne magamaminekut. Reisimisest tingitud ajavööndivahetuse väsimuse leevendamiseks kasuta esimesel reisipäeval ning paaril päeval peale sihtkohta saabumist enne magama minekut.
1 pihustus sisaldab 1mg melatoniini ja 0.25mg kanepiseemne õli.

Relax
Täiskasvanud: 5 pihustust päevas sisaldab 167 mg GABA’t (gamma-aminovõihape), 25 mg KSM-66 Ashwagandha ekstrakti, 1.4 mg (100%*) Vitamiini B6.
*protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele.

B vitamiin
Täiskasvanud: 2 pihustust päevas mis sisaldab 6.6 mg (600%*) vitamiini B1; 1.26 mg (90 %*) vitamiini B2; 9.54 mg (60%*) vitamiini B3; 6.7 mg (40%*) vitamiini B5; 7 mg (500%*) vitamiini B6; 250 μg (10 000%*) vitamiini B12.
*protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele.

Kasutusjuhend

Sprei:
Pumpa pihustit mõned korrad enne esmast kasutust. Loksuta enne igat kasutust. Peale kasutust aseta kork peale tagasi. Ummistumise korral loputa pihustit.

Mitte ületada soovitatavat päevast annust.
Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili.
Hoidke lastele kättesaamatus kohas.

Ashwagandha (Withania somnifera) aitab:

  • toetada lõõgastumist
  • toetada vaimset ja füüsilist heaolu

Melatoniin:

  • aitab kiiremini uinuda
  • kergendab ajavööndi vahetusega seotud väsimust

Vitamiinid B2, B3, B5, B6 ja B12 aitavad kaasa:

  • närvisüsteemi normaalsele talitlusele
  • normaalsele energiavahetusele
  • vähendada väsimust ja kurnatust

Kaup teele 24h jooksulKaup teele 24h jooksul

Tasuta saatmine üle Eesti alates 35 € ostustTasuta saatmine üle Eesti alates 35 € ostust

Kõik tooted on Eestis arendatud ja toodetudKõik tooted on Eestis arendatud ja toodetud

Rahulolu garantiiRahulolu garantii

Teaduslikult tõestatud

NorVita toetub tipptasemel toitumisalastele uuringutele, tuues kokku teaduse ja tehnoloogia, et luua parimaid sprei vitamiine.

Sprei kujul melatoniin imendub kuni 5x kiiremini kui tablett

Suu limaskesta kaudu imendumine väldib melatoniini maksa metabolismiga seotud esimese läbimise efekti. Pärast toote melatoniini pihustamist olid melatoniini kontsentratsioonid 5, 10 ja 20 minuti jooksul vastavalt 4,6, 3,5 ja 3,0 korda kõrgemad kui melatoniini tablettide vastavad kontsentratsioonid.

Vaata uuringut

B-vitamiin vähendab stressi kuni 20%

12 nädala vältel toimunud uuringus manustasid osalejad B vitamiini kompleksi, mille tulemusel tunnetasid nad kuni 20% vähem tööstressi mõju ja tuju langust. B-vitamiini ravi saanud kompleksravi rühmad mainisid uuringu järel oluliselt väiksemat pinget ning depressiivse meeleolu vähenemist.

Vaata uuringut

“Kasutusmugavus, meelepärane maitse ning hea alternatiiv tablettidele!”

Rasmus-Richard Marjapuu

“Neid on nii mugav kasutada ja need ka maitsevad hästi.”

Anni Liis Hoop

NorVita parem kui tabletid

Parem kui tabletid

 

Vitamiinid ja mineraalid imenduvad kiiremini

Erinevalt tablettidest ja kapslitest toimub sprei vitamiinide imendumine läbi suu limaskesta. Seetõttu saab vitamiin imenduda otse vereringesse, mis muudab protsessi kiiremaks ja efektiivsemaks.

Vaata uuringut

Biosaadavus on suurem

Sprei vitamiinid imenduvad läbi suu limaskesta ja seetõttu ei lähe vitamiini raisku. Tablettide puhul imendub vitamiinist umbes 25-30%, kuid sprei puhul on see lausa 75% ning seega on imendumine kuni 2.6 korda efektiivsem.

Vaata uuringut

Spreid on mugav ja lihtne kasutada

Vitamiinide pihustamine on kordades mugavam kui nende neelamine. Lausa 64% inimesi eelistavad peale proovimist spreid traditsioonilistele tablettidele ja kapslitele.

Vaata uuringut