Menukas

Tugev uni

hea uni melatoniin vitamiin - strong sleep melatonin vitamin

Tugev uni

12.90

In stock
0 out of 5

Jätkub 215 päevaks

12.90

Teekond sinu rahuliku meele ja väärtusliku uneni

Tugev uni suukaudne sprei toidulisand magusainega

“Tugev Uni” suukaudne sprei sisaldab kõrget doosi melatoniini, mis aitab kergemini magama jääda ja vähendab ajavööndi vahetusega seotud väsimust. See on üks levinumaid looduslikke abilisi, mis aitab inimesel pärast stressirohke keskkonna tekitatud ärevust rahulikult magama jääda. Spreikujul manustatud melatoniini biosaadavus on tablettidest ja kapslitest 50% suurema konsistentsiga ja imendub läbi limaskesta 5 korda kiiremini. Ideaalne ja lihtsasti kasutatav abivahend meelerahu taastamiseks.

Koostisosad

Puhastatud vesi, paksendaja: glütserool, melatoniin, magusaine: stevioolglükosiidid, stabilisaator: kummiaraabik, paksendaja: ksantaankummi, happesuse regulaator: sidrunhape, piparmündi eeterlik õli (Mentha arvensis), magusapelsini eeterlik õli (Citrus sinensis).

  • sobib veganitele
  • laktoosi, gluteeni ja GMO vaba

Soovituslik annus

Täiskasvanud: 1 pihustus keele alla või põse siseküljele vahetult enne magamaminekut. Reisimisest tingitud ajavööndivahetuse väsimuse leevendamiseks kasuta esimesel reisipäeval ning paaril päeval peale sihtkohta saabumist enne magama minekut.
1 pihustus sisaldab 1.9 mg melatoniini.

Kasutusjuhend

Pumpa pihustit mõned korrad enne esmast kasutust. Loksuta enne igat kasutust. Peale kasutust aseta kork peale tagasi. Ummistumise korral loputa pihustit.

Melatoniin:

  • aitab kiiremini uinuda
  • kergendab ajavööndi vahetusega seotud väsimust

Spreivitamiini eelised:

  • suhkruvaba hambasõbralik koostis
  • jagub pikalt
  • õhuvaba pudel

Kaup teele 24h jooksulKaup teele 24h jooksul

Tasuta saatmine üle Eesti alates 35 € ostustTasuta saatmine üle Eesti alates 35 € ostust

Kõik tooted on Eestis arendatud ja toodetudKõik tooted on Eestis arendatud ja toodetud

Rahulolu garantiiRahulolu garantii

Teaduslikult tõestatud

NorVita toetub tipptasemel toitumisalastele uuringutele, tuues kokku teaduse ja tehnoloogia, et luua parimaid sprei vitamiine.

Sprei kujul melatoniin imendub kuni 5x kiiremini kui tablett

Suu limaskesta kaudu imendumine väldib melatoniini maksa metabolismiga seotud esimese läbimise efekti. Pärast toote melatoniini pihustamist olid melatoniini kontsentratsioonid 5, 10 ja 20 minuti jooksul vastavalt 4,6, 3,5 ja 3,0 korda kõrgemad kui melatoniini tablettide vastavad kontsentratsioonid.

Vaata uuringut

Sprei kujul melatoniini biosaadavus on 50% suurem

Viimastel aastatel on dokumenteeritud, et unehäired mõjutavad kuni 30% läänepoolkera elanikkonnast. Depressioon, ärevus ja stress on uinumise ja une säilitamise raskustega seotud unehäirete kõige levinumad põhjused. Uuringus leiti, et süsteemsesse vereringesse jõudva melatoniini kogus pärast suukaudse pihusti manustamist oli oluliselt suurem kui pärast suukaudset tableti manustamist.

Vaata uuringut

“Kasutusmugavus, meelepärane maitse ning hea alternatiiv tablettidele!”

Rasmus-Richard Marjapuu

“Neid on nii mugav kasutada ja need ka maitsevad hästi.”

Anni Liis Hoop

NorVita parem kui tabletid

Parem kui tabletid

 

Vitamiinid ja mineraalid imenduvad kiiremini

Erinevalt tablettidest ja kapslitest toimub sprei vitamiinide imendumine läbi suu limaskesta. Seetõttu saab vitamiin imenduda otse vereringesse, mis muudab protsessi kiiremaks ja efektiivsemaks.

Vaata uuringut

Biosaadavus on suurem

Sprei vitamiinid imenduvad läbi suu limaskesta ja seetõttu ei lähe vitamiini raisku. Tablettide puhul imendub vitamiinist umbes 25-30%, kuid sprei puhul on see lausa 75% ning seega on imendumine kuni 2.6 korda efektiivsem.

Vaata uuringut

Spreid on mugav ja lihtne kasutada

Vitamiinide pihustamine on kordades mugavam kui nende neelamine. Lausa 64% inimesi eelistavad peale proovimist spreid traditsioonilistele tablettidele ja kapslitele.

Vaata uuringut