MIS ON SPREI JA LIPOSOOMSED VITAMIINID NING KUIDAS NEID KASUTADA?

Blog

Kommenteeri

Uus ajastu ja uued tehnoloogiad nõuavad toidulisandite turu arenemist, et pakkuda meile veel efektiivsemaid võimalusi mikrotoitainete saamiseks. NorVita keskendub just sellele ja jätame traditsioonilised meetodid teistele. Suukaudsed spreid ja liposoomsed geelid on just need kõige uuemad ja efektiivsemad meetodid vitamiinide tarbimiseks. Selles postituses räägime lähemalt, millega on tegu, et sa saaksid vastuse küsimusele, mis on sprei ja liposoomsed vitamiinid.

Sprei vitamiinid on suhu pihustatavad ehk suukaudsed vitamiinid - uudne ja mugav viis, mis tagab vitamiinide kiire ja tõhusa imendumise. Iga pihustusega jõuavad väikesed tilgad suu pehmetesse kudedesse ehk limaskesta, mille kaudu imenduvad need meie veresoontesse. Antud tehnoloogia võimaldab vitamiinidel ja mineraalidel kiiresti imenduda otse meie verre, mis võimaldab optimaalse imendumise, kuna vitamiinide toime kehas ei sõltu meie seedeelundkonnast. Tegemist on teaduslikult tõestatud kiire toimega, mis on kuni 2.6 korda tõhusam kui tavalised tabletid.

NorVita vitamiinid - B12, B vitamiinid, Biotiin

Liposoomsed vitamiinid on tehnoloogia tippsaavutus, mis aitab vitamiinil liikuda kiirelt ja tõhusalt otse rakku. Vitamiin on kaitstult mikroskoopilise kapsli ehk liposoomi sees. Liposoomid on aga kerad, mis koosnevad fosfolipiididest, mis on rakumembraanide peamised ehitusblokid. Kuna liposoomid on valmistatud samast materjalist, millest koosnevad rakumembraanid, imenduvad nad paremini, sest nad seonduvad koheselt rakumembraaniga ja seeläbi hõlbustavad toitainete tarnimist. See tagab, et vitamiin ei laguneks ning jõuaks sinu kehas sinna, kus teda kõige rohkem vajatakse. Meie liposoomsed vitamiinid on geeli kujul, mida tarbitakse suukaudsel manustamisel. Ei ole ühtegi kapslit ega tabletti.

Lisaks sprei ja liposoomsete vitamiinide efektiivsusele räägib nende kasuks veel mitu erinevat faktorit. Teiseks kõige suurimaks plussiks, mida toovad meie kliendid välja, on see, et ei pea neelama ebamugavaid tablette. Pihustades sprei vedelikku või liposoomset geeli endale suhu, neelad sa vedeliku alla lihtsalt koos süljega. Vett ei pea lisaks jooma ega ootama kuni vitamiinid suus imenduvad. Pihustad toodet lihtsalt keele alla või suus siseküljele ja vitamiinid ning mineraalid imenduvad koheselt vereringesse. Mugav ja lihtne!

Kolmandaks plussiks on nende meeldiv maitse, mis on vitamiinidele antud läbi naturaalsete maitseainete nagu näiteks piparmünt, sidrun, õun. Mõne toote puhul on tunda ka mineraali enda maitset nagu näiteks tsink ja raud, kuna nad on väga tugeva ja spetsiifilise maitsega. Selleks aga, et veel meeldivamat maitset saavutada, on tootele lisatud magususeks looduslikku magusainet - steviat.

Sprei vitamiinid


Mis toob meid meie neljanda plussini. Kõik meie tooted on suhkruvabad ehk hammaste sõbralikud. Lisatud ei ole suhkrut ja seega võib spreisid ning geele kasutada ka õhtul pärast hammaste pesu. Positiivne ka nende inimeste jaoks, kes soovivad vältida lisatuid suhkruid tarbitavates toodetes. Viimaseks plussiks just NorVita toodete puhul on õhuvaba pudel, mille puhul ei pääse õhk toitainetele ligi ka pärast avamist. See annab meie toodetele 2 aastat säilivusaega. Ja muidugi ei tasu mainimata jätta, et tegemist on meie enda loodud ja toodetud vitamiinidega siinsamas Eestis - kodumaine toodang ;)

Sprei ja liposoomsed vitamiinid on Sinu jaoks mugavaim, maitsvaim ja efektiivseim lahendus mikrotoitainete saamiseks lisaks mitmekülgsele toidule.

NorVita toodete valikuga saad tutvuda www.norvita.eu/shop ja selleks, et saaksid ise tooteid proovida jagame sinuga sooduskoodi SPREI10, millega saad meie e-poest esimeselt ostult 10% soodustust.

Lisa kommentaar

Email again: